ВРАЖЕННЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Класні люди продають класний чай

Класні люди продають класний чай. Знайомий порадив звернутись після того як чаї "загального вживання" перестали приносити задоволення, а відбулось це тоді, як почав пити чай без цукру. Звернувся, хлопці класно проконсультували. Допомогли вибрати "початковий набір" і понеслась…

З тих пір постійно п'ю чай придбаний тут. Особливо до вподоби пу-ери. Вже майже рік п'ю лише чаї Файної Чайни та трави зібрані та висушені моєю сімєю.

Раджу звертатись як новачкам, які лиш хочуть поринути у світ високоякісних чаїв, так і досвідченим чаєманам.

Prikol

Дмитро Іващенко

Самое удобное предложения по пуэрам, что мне удалось найти в сети.

Самое удобное предложения по пуэрам, что мне удалось найти в сети. Хороший ассортимент, все в наличии, справедливая цена, приятные ребята работают. Помогли выбрать, рассказали, посоветовали, напоили и отправили счастливого домой.

Не знаю, что они со мной сделали, но теперь обычный чай из супермаркета я пить не могу. Только пуэр, только хардкор:-) Угостил пуэром родителей. У них та же история. Отец говорит, что не пил такого вкусного чая с времен "индийского, со слоником"

DZ

Dima Zelensky

Позвонил в файну-чайну и был удивлен от консультации, такое чувство, что продавцы там только и делают, что пьют чай.

Давно хотел попробовать пуер, но понятия не имел как к ниму подступиться, в чем между ними разница и чем он отличается от улуна. Долго думал, но боялся, даже пару раз хотел купить, но никто мне внятно не мог объяснить с чего начать.

Позвонил в файну-чайну и был удивлен от консультации, такое чувство, что продавцы там только и делают, что пьют чай. Мне рассказали, объяснили и помогли выбрать. Кроме этого еще и все в срок привезли (этого я не ожидал если честно). В общем, они не только пьют чай и любят его, но и очень хорошо работают с клиентами. Теперь покупаю только у них и всем своим знакомым советую!

Ян Воскресенский

Ян Воскресенский

Если быть совсем практичным и кратким: соотношение цена-качество на высоте, и все от души

Подход и цена-качество.

Начну с небольшого отступления. Считаю, что лучше всего в жизни заниматься тем, что действительно нравится. Проблема в том, что часто это долго не приносит деньги, по разным причинам. Бывает так, что это не приносит деньги чересчур долго. И некоторые не выдерживают. Но если ты готов отдавать больше этому миру – это очень круто, возможно понадобится время, все вернется, так или иначе.

Мирослав, один из основателей Файны Чайны, из тех людей которые отдают. Уже за это большой ему респект. Естественно, такой подход отражается и в работе. А еще он большой поклонник чая. Для меня это также очень важный фактор.

А если быть совсем практичным и кратким: соотношение цена-качество на высоте, и все от души.

Артем Бугаец

Артем Бугаец

Дійсно правильний чай, і дійсно без церемоній

По-перше, дуже якісна консультація, без "води". Відчувається, що хлопці знають свою справу добре. Мені, як новачку в світі чаїв порадили якісний варіант, і я їх порадою залишився задоволений (взяв млинець 7572).

По-друге, замовляв чай в Черкаси. Одразу після замовлення мене набрали, ми уточнили деталі. Розрахувався на картку ПриватБанку і хлопці одразу ж в той день і відправили, а наступного вечора я з друзями вже досліджував "чайний стан".

По-третє, "смачна" ціна. Довго порівнював, довго обирав. Але врешті зупинився на магазині "ФайнаЧайна". Ціна не "космічна", як на деяких сайтах, а млинець дійсно оригінальний (з усіма рівнями захисту).

Підсумовуючи, можу сказати, що сміливо раджу купляти тут, з вами одразу зв"яжуться, якісно обслужать, і порадують смачним чайком!

Sergiy-Bondarenko

Сергій Бондаренко

Чайна з любов'ю й натхненням.

Існує думка, що для досягнення успіху, треба робити те, що любиш. Але робити це треба на всі 100%.
Файна Чайна - це відображення саме такого підходу у бізнесі.
Хлопці люблять чай пити, люблять про чай говорити і, насамперед, люблять людей. І всі ці три великі любові вони поєднали у створенні своєї справи.
Файна Чайна - це не тільки детальна консультація, справедлива ціна, і якісний чай.
Файна Чайна - це ще й те цінне відчуття, яке отримуєш від взаємодії з людьми, які роблять улюблене діло на всі 100%.
Це відчуття - воно наповнює, і до таких людей хочеться повертатись знову й знову за чаєм, за розмовами, за натхненням.

Катерина Томіна

Катерина Томіна

1 comment

  1. Чай класний - смачний і бадьорий, доставка швидка, ціни низькі! Респект і уважуха! Дуже рекомендую.
    Reply

Leave a reply