фото: Зелений пуер Шен бін фабрика Пу Вень (2007)

Зелений пуер Шен бін фабрика Пу Вень (2007)

Від: 65.00 грн

Чудовий шен пуер від відомої фабрики Пу Вень. Приємний смак та тонізуючий ефект зроблять його вашим улюбленим зеленим пуером.

x Clear selection
Артикул: p2207. Категорія: .

Опис

Чудовий шен пуер від відомої фабрики Пу Вень. Приємний смак та тонізуючий ефект зроблять його вашим улюбленим зеленим пуером.

Фабрика:
Пу Вень – відома китайська пуерна фабрика, розташована в одноіменному селищі провінції Юннань. Фабрика Пу Вень займається приготуванням пуеру з 1954 року.

Смак:
Смак дуже густий і насичений; відчувається як на початку так і в кінці ковтка. Смак приємно в’яже, при цьому немає ні гіркоти, ні терпкості. Чудово тамує спрагу і зігріває. Крім того, має дуже відчутний тонізуючий ефект.

Після чаювання відчувається, що час витрачено не даремно.

Відгуки покупців

5 stars 0
4 stars 0
3 stars 0
2 stars 0
1 star 0

Поки що, немає відгуків. Лишіть перший!

Додати відгук


Для заварювання зеленого пуеру середньої міцності береться кількість чаю з розрахунку 1 грам на 100 мілілітрів води. Тобто для заварювання одного літру чаю, вам знадобиться 10 грамів пуеру.

Ми радимо заварювати китайський чай класично - проливами, адже саме через кілька заварювань він відкриє перед вами усе багатство смаку.

Тому краще запастись невеликим чайничком або гайванню (100-200 мл) і термосом з гарячою водою.

Перш за все покладіть необхідну кількість чаю, залийте гарячою водою і за пару секунд злийте. Таким чином ви очищаєте чай від пилу і готуєте для подальшого заварювання.

Далі заливаєте чайник гарячою водою (95-98 градусів) і настоюєте 30 секунд. Кожне наступне заварювання триває на 10 секунд довше за попереднє.

Шен пуер 2007 року від фабрики Менхай фабрики витримує до 7-8 проливів.