фото: Зелений пуер 5568 фабрика Пу Вень (2009)

Зелений пуер 5568 фабрика Пу Вень (2009)

Від: 44.00 грн

Витриманий, однак недорогий, шен пуер 5568 фабрики Пу Вень – чудове рішення для зеленого пуеру “на кожен день”.
Він особливо підійде новачкам, які лише починають чайний шлях.

x Clear selection
Артикул: p220968. Категорія: .

Опис

Шен 5568 виготовляється з якісного листя середньої величини, що гарантується відомим на весь світ пуерним заводом Пу Вень.

Пресовка – досить сильна, без пуерного ножа розділити цей шен на частинки буде досить важко.
Млинець має густий медовий аромат з легким відтінком сухих фруктів.

Шен 5568 має яскраво виражений чайний ефект, що розслабляє тіло і проясняє свідомість. Саме тому “Файна чайна” радить зелений пуер 5568 для довгих душевних розмов.

Фабрика:
Пу Вень – відома китайська пуерна фабрика, розташована в одноіменному селищі провінції Юннань. Фабрика Пу Вень займається приготуванням пуеру з 1954 року і впевнено входить в четвірку кращих пуерних фабрик Китаю.

Смак:
Виготовлений на заводі Пу вень шен пуер 5568 має в‘язкий та насичений смак з нотками меду, сухофруктів та приємною гірчинкою. Післясмак – настільки довгий, що заповнює всі проміжки між проливами, перетворючи чаювання на рівномірний розслаблений процес.

Колір настою – темно-жовтий, при міцній заварці – бурштиновий. Цей вже немолодий зелений пуер з легкістю витримує 5-6 проливів та чудово підходить для затяжних чаювань.

Відгуки покупців

5 stars 0
4 stars 0
3 stars 0
2 stars 0
1 star 0

Поки що, немає відгуків. Лишіть перший!

Додати відгук


Для заварювання шен пуеру середньої міцності береться кількість чаю з розрахунку 1 грам на 100 мілілітрів води. Тобто для заварювання одного літру чаю, вам знадобиться 8-10 грамів пуеру.
Ми радимо заварювати китайський чай класично - проливами, адже саме через кілька заварювань він відкриє перед вами усе багатство смаку.
Тому краще запастись невеликим чайничком або гайванню (100-200 мл) і термосом.
Перш за все, доведіть воду до кипіння, проте не кип’ятіть (появи перших пухирців) та перелийте у термос.
Далі покладіть необхідну кількість чаю, залийте гарячою водою і за пару секунд злийте. Таким чином ви очищаєте чай від пилу і готуєте для подальшого заварювання.
Заливаєте чайник гарячою водою і настоюєте 30 секунд. Кожне наступне заварювання триває на 10 секунд довше за попереднє. Ви можете збільшити чи зменшити цей час, в залежності від потрібної міцності чаю. Однак, важливо зауважити, що шен пуери досить легко перетримати до стану, коли вони пускають гіркоту.

Шен пуер 5568 фарики Пу Вень витримує до 5-6 проливів.