фото: Тіпот JD-500ml

Тіпот JD-500ml

325.00 грн

Тіпот JD-500ml – це швидкий варіант правильного заварювання китайського чаю, який самі китайці вже давно використовують у своїх офісах та домівках.

Кількість:

Артикул: a4. Категорія: .

Опис

Тіпот JD-500ml – це швидкий варіант правильного заварювання китайського чаю, який самі китайці вже давно використовують у своїх офісах та домівках.

Завдяки оригінальній формі тіпот JD-500ml стане справжньою окрасою вашого столу.
Тіпот заміняє три предмета, що використовуються в чайній церемонії: чайник, чахай та ситечко.

Чайник складається з двох частин: основної колби та ємності для заварювання чаю. Колбу виготовляють з високоякісного боросилікатного скла, що чудово витримує швидку зміну температур. Ємність для заварювання виготовляється з термостійкого пластику та витримує нагрівання до 125 градусів.

Основна відмінність тіпота від інших чайників – це кнопка, що з’єднується з клапаном і допомагає пролити чай з ємності для заварювання в колбу-чахай.

Як заварювати чай:
Відкрийте кришку та прогрійте чайний гарячою водою. Після цього засипте необхідну кількість чаю у ємність для заварювання.

Механізм заварювання назвичайно простий. Залийте чай гарячою водою відповідно до сорту, закрийте кришкою та зачекайте 30-40 секунд. Після цього натисніть кнопку і заварений чай переміститься в нижню ємність, чай же лишиться на ситечку.

Не забудьте промити чай перед заварюванням, заливши його гарячою водою на 2-3 секунди.

 

Опис чайного заварника (Тіпот, Teapot) й інструкція по використанню.

 

Відгуки покупців

5 stars 0
4 stars 0
3 stars 0
2 stars 0
1 star 0

Поки що, немає відгуків. Лишіть перший!

Додати відгук