фото: Те Гуань Інь

Те Гуань Інь

Від: 58.00 грн

Те Гуань Інь – один з найвідоміших китайських улунів, крупнолистових напівферментованих чаїв, що збирається в Ансі. Цей улун на рівні з Да хун пао входить до 10 найвідоміших чаїв Китаю, однак за останні роки популярність цього улуну вийшла далеко за межі Піднебесної.

x Clear selection
Артикул: u24. Категорія: .

Опис

Легенда про походження Те Гуань Інь:

За легендою, один набожний китайський селянин, що вирощував чай, щодня припідносив піалу свіжозавареного улуна образу Бодхісаатви Гуан Інь. Одного разу йому наснилось неймовірно гарне чайне дерево, яке росло в ущелині. Зранку селянин пішов в гори і дійсно побачив це чайне дерево. Сприйнявши це як знак, він пересадив його на задній двір свого будинку. З листочків дерева вийшов віддмінний ароматний чай, чаїнки якого одразу ж тонули в воді, наче залізо. Селянин вирішив назвати його на честь Гуань Інь, додаши слово залізний (Те). Таким чином чай отримав назву Те Гуан Інь.

Корисні властивості Те Гуань Інь:
Окрім надзвичайно багатого смаку Те Гуан Інь виділяється своїми цілющими властивостями. Вважається, що за користю для організму, він переважає навіть зелені чаї.

  • Те Гуань Інь має яскраво виражену омолоджуючу дію, покращує діяльність серцево-судинної системи, сприяє зниженню ламкості стінок судин та в’язкості крові; нормалізує тиск.
  • “Тегешка”, як називають Те Гуан Інь любителі чаю, містить велику кількість вітамінів (B, C, D, P, PP, E, K) та мінералів (калій, марганець, цинк, мідь, йод, фосфор), ефективно вводить токсини. За рахунок цього, Те Гуань Інь дуже часто включають до різноманітних оздоровчих дієт.

Смак чаю Те Гуань Інь:
Чайний настій Те Гуань Інь має густий насичений колір. Смак змінюється з кожним новим проливом від легкого і ніжного до приємно терпкого, з великою кількістю віддтінків.

Відгуки покупців

2 reviews 5.00 out of 5 stars
5 stars 2
4 stars 0
3 stars 0
2 stars 0
1 star 0
  1. :

    Якщо пуери для Вас аж занадто радикальні , то Вам однозначно сподобається цей чай. Він просто шикарний. Хоч цей чай і неароматизований, проте жасмінову нотку ви обов’язково відчуєте, як і в сухому чаї, так і в готовому напої. Чай дуже легкий, проте насичений і надзвичайно ароматний. Просто супер!

  2. :

    Якщо пуери для Вас аж занадто радикальні , то Вам однозначно сподобається цей чай. Він просто шикарний. Хоч цей чай і неароматизований, проте жасмінову нотку Ви обов’язково відчуєте, як і в сухому чаї, так і в готовому напої. Чай дуже легкий, проте насичений і надзвичайно ароматний. Просто супер!

Додати відгук


Для заварювання Те Гуан Інь береться кількість чаю з розрахунку: 1 грам на 100 мілілітрів води. Тобто для заварювання одного літру чая, вам знадобиться 10 грамів Те Гуан Інь.

Ми радимо заварювати Те Гуан Інь класично - проливами, адже саме через кілька заварювань він відкриє перед вами усе багатство смаку.

Тому краще запастись невеликим чайничком або гайванню (100-200 мл) і термосом з гарячою водою.

Воду доведіть до кипіння після чого остудіть до 75-80 градусів.

Далі покладіть необхідну кількість чаю, залийте гарячою водою і за пару секунд злийте. Таким чином ви очищаєте чай від пилу і готуєте для подальшого заварювання.

Заливаєте чайник гарячою водою і настоюєте 30 секунд. Розливаєте по піалах.

Кожне наступне заварювання триває на 10 секунд довше за попереднє.

Те Гуан Інь витримує до 4-5 проливів.