фото: М'ята Карпатська

М’ята Карпатська

Від: 14.00 грн

М’ята карпатська – класичний трав’яний чай, що здавна використовується для профілактики та лікування різних хвороб.

x Clear selection
Артикул: t24. Категорія: .

Опис

М’ята карпатська – класичний трав’яний чай, що здавна використовується для профілактики та лікування різних хвороб.

Наші друзі збирають дикорослу м’яту в екологічно чистих районах сонячного Закарпаття і практично не обробляють, що дозволяє їй зберегти усі смакові та цілющі властивості.

Цей збір був заготовлений та засушений в кінці літа 2014 року.

Корисні властивості
Карпатська м’ята має багато корисних властивостей, головною з яких вважається заспокійлива дія на нервову систему та серце. вона допоможе при серцевих хворобах, нервових розладах, покращить травлення та стане незамінною при безсонні.

М’яту часто використовують у народній медицині, адже вона має антисептичний та протизапальний ефект, сприятливо впливає на зуби та запобігає хворобам горла.

Відгуки покупців

5 stars 0
4 stars 0
3 stars 0
2 stars 0
1 star 0

Поки що, немає відгуків. Лишіть перший!

Додати відгук


Для заварювання м’яти візьміть одну столову ложку м’яти(1,5-2 грами) на 250-300 мілілітрів гарячої води (95-98 градусів) і настоюйте протягом 15 хвилин.

На відміну від китайських червоних чи зелених чаїв довге настоювання м'яти не призводить до погіршення її цілющих та смакових властивостей, навіть навпаки.

З карпатської м‘яти виходить чудовий трав‘яний настій, однак її можна використовувати і як додаток до червоних або зелених чаїв. Тому експериментуйте і придумуйте власні рецепти.