фото: Чорний пуер Цзюй Юнь Юй Бін з хризантемою фабрика Мін Кан

Чорний пуер Цзюй Юнь Юй Бін з хризантемою фабрика Мін Кан

Від: 15.00 грн

Порційний чорний пуер фабрики Мін Кан з впресованою квіткою хризантеми – це 100% натуральний китайськи пуер у зручній упаковці.

x Clear selection
Артикул: p152. Категорії: , .

Опис

Порційний чорний пуер фабрики Мін Кан з впресованою квіткою хризантеми – це 100% натуральний китайськи пуер у зручній упаковці.
Китайська назва чаю Цзюй Юнь Юй Бін (菊韵玉饼) розшифровується наступним чином:

 • Цзюй – квітка чайної хризантеми
 • Юнь – дзвінкий аромат
 • Юй Бін – форма маленьких кругів

Порційні пуери фабрики Мін Кан – це хороше рішення для подорожей чи невеликого подарунку. Вам не доведеться ламати круг пуеру, думати про його зберігання чи упаковку. Достатньо кинути кілька кругів чи квадратиків Мін Кану в рюкзак і ви зможете душевно попити чаю в будь-якому місці, де є кип”яток.
Достатньо однієї порції (6.8 грама) на невеликий чайничок чи чашку. Якщо ж ви полюбляєте міцний пуер або п’єте чай великою компанією – киньте два кружка.
Цзюй Юнь Юй Бін – це пуер із додаванням справжньої хризантеми, яка надає чаю оригінального квіткового присмаку. 100% натуральний, без ароматизаторів. Квітку чітко видно на поверхні чайного круга.

Відгуки покупців

2 reviews 4.00 out of 5 stars
5 stars 0
4 stars 2
3 stars 0
2 stars 0
1 star 0
 1. :

  Взяла попробовать, никогда до этого пуэр не пробовала!
  На вкус чай очень непривычный, но что-то в нем есть )
  Кажется мне удалось уловить привкус хризонтемы…
  То что надо, если идешь в гости к другу на чай )))

 2. :

  Взяв парочку на пробу. На мій погляд однієї таблетки на одне чаювання однозначно мало, тому заварював одразу обидві. Але навіть в такому разі чай здався мені доволі слабеньким – більше 5ти заварок не витримав. Смак доволі цікавий, проте не дуже яскравий. А от квітка там дійсно присутня :) З іншого боку, як для порційного пуеру чай дуже пристойний!

Додати відгук


Для заварювання шу пуеру середньої міцності візьміть один кружок Цзюй Юнь Юй Бін на півлітра води.

Ми радимо заварювати китайський чай класично - проливами, адже саме через кілька заварювань він відкриє перед вами усе багатство смаку.
Тому краще запастись невеликим чайничком або гайванню (100-200 мл) і термосом.

Перш за все, доведіть воду до кипіння(появи перших бульбашок) та перелийте у термос.

Далі покладіть пуер в чайник, залийте гарячою водою і за 10 секунд злийте. Таким чином ви очищаєте чай від пилу і готуєте для подальшого заварювання.
Заливаєте чайник гарячою водою і настоюєте 30 секунд. Кожне наступне заварювання триває на 10 секунд довше за попереднє. Ви можете збільшити чи зменшити цей час, в залежності від потрібної міцності чаю.

Шу пуер Цзюй Юнь Юй Бін фабрики Мін Кан витримує до 5 проливів.