Історія Файної Чайни

Наше знайомство з правильним чаєм відбулося кілька років тому, коли друзі привезли перший круг пуера з відрядження в Китай. Після цього про пакетований чай можна було забути, і ми з головою занурились в китайські чаювання.

Однак ніщо не вічне, і скоро у друзів закінчились відрядження, що перервало добре поставлений чайний трафік.

Почались довгі пошуки хороших постачальників в Україні. Однак жоден магазин нас не задовільнив. В одних був чай сумнівної якості, інші просили за хороший продукт “космічні” гроші. Одним словом “елітний китайський чай” був справді доступний лише еліті. І ми вирішили це змінити. Так і народилася “Файна чайна”.

imgoЯк це часто буває з хорошими починаннями, Всесвіт одразу ж почав нам допомагати. Ми знайшли друзів, що живуть в Піднебесній і з радістю погодились стати нашими “очима” в Китаї. Швидко знайшлися і перевізники, і друзі, що погодились зробити нам інтернет-магазин.

І от ми привезли багато хорошого якісного чаю, запустили інтернет-магазин і починаємо ним з вами ділитися.

Смачного =)

Якщо у вас виникли якісь запитання звертайтесь – ми “на відстані кількох кліків” ;)

Чому саме ми

Безкоштовна доставка від 150 грн

Зробіть замовлення на 150 гривень і ми доставимо вам правильний чай абсолютно безкоштовно.

Гарантуємо якість чаю

Ми впевнені в якості свого чаю, але знаємо, що в житті трапляється всяке. Тому ми повернемо 100% вартості товару за першої вимоги, не питаючи причин.

Наша мета - ваші позитивні емоції

В Файній Чайній ми ставимось до клієнтів, як до великої чайної сім’ї. Тому ми прикладемо максимально зусиль, аби поділитись своїм хорошим настроєм та викликати якомога більше посмішок.

Наша чайна команда

Мирослав Гришин

Чай: Шу і шен пуери
Спорт: Кудо, сноубординг
Книги: "Хрещений батько"

Андрій Антонов

Чай: Іван-чай Спорт: Батут, слеклайн, сноубординг Книга: "Маверік"